4. MEKTEB-İ ADLİYE FARAZİ DAVA YARIŞMASI OLAY METNİ

  

    24 Ekim - 13 Kasım 2016 tarihleri arasında başvuruları alınan 4.Mekteb-i Adliye Farazi Dava Yarışması Olay Metnine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.
   Olay metniyle ilgili hazırlanacak olan dosyalar Yarışma Kuralları'nda da belirtildiği üzere hem davalı hem davacı tarafı temsilen ayrı ayrı hazırlanacaktır.  

  15.11.2016 saat 17.00'a kadar olay metniyle  ilgili maddi içerikli sorularınızı ahdtfarazi@gmail.com adresine gönderebilirsiniz. Sorulacak sorular olayın hukuki çözüm sürecine ilişkin olmamalıdır. Bu mahiyetteki sorulara cevap verilmeyecektir. Gönderilen soruların tamamı cevaplarıyla birlikte Sıkça Sorulan Sorular başlığı altında 16.11.2016 tarihinde bu sayfada yayınlanacaktır.

  Davalı ve Davacı dosyaları  04.12.2016 saat 23.59'a kadar ahdtfarazi@gmail.com adresine Yarışma Kurallarında belirtilen şekilde gönderilmesi gerekmektedir. Bu tarihten sonra gelen dosyalar değerlendirmeye alınmayacaktır. ( 27.11.2016 olan dosya kabul tarihi 1 hafta uzatılmıştır.)
  
   Ayrıca yazılı aşama süresince sorularınız için Farazi Dava Yarışması Direktörleri ile ya da e-mail adresimizle iletişime geçebilirsiniz.
  

                             (Olay Metnini Bağlantıyı yeni sekmede açarak indirebilirsiniz.)

(F.1 maddesi bu seneye mahsus olmak üzere kaldırılmıştır, yarışma yarı final yapılmaksızın final aşamasından oluşur.)
(B.1 maddesi "Yarışmacı olabilmek için Türkiye'de bir hukuk fakültesinde olmak gerekir" olarak değiştirilmiştir.)

0 yorum :